Ania & Michał | rustykalny ślub w Złotym Jarze


Reportaż ślubny / poniedziałek, sierpień 19th, 2019

Ania & Michał | rustykalny ślub w Złotym Jarze

Ania & Michał | rustykalny ślub w Złotym Jarze


Ach, taki piękny piątek nam się przytrafił. Wzruszająca uroczystość w typie slow wedding w przepięknych okolicznościach przyrody i ONI – idealnie dopasowani, Ania i Michał. Bez stresu, bez pośpiechu, wśród najbliższych sercu. Z miłości do gór Ania i Michał na miejsce swojej przysięgi wybrali niezwykle klimatyczną, stuletnią willę  z duszą – Złoty Jar, który usytuowany jest tuż pod lasem u podnóża Gór Złotych. Miejsce absolutnie magiczne – z dala od zgiełku i pośpiechu. Będąc tam, miałyśmy wrażenie, że czas całkowicie inaczej nam płynął – wolniej i milej.

Kameralna uroczystość zaślubin odbyła się pod drewnianą wiatą w ogrodzie willi, w obecności osób najbliższych sercom Pary Młodej. Muzyka  płynąca ze skrzypiec rozbrzmiewała w całym ogrodzie. Gdzieniegdzie, pomiędzy drzewami, przedzierały się złote promienie czerwcowego słońca. Było dokładnie tak, jak Ania i Michał sobie wymarzli.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was do świata miłości, czułości i bliskości, ale też do świata gór, krajobrazów, ciepłych promieni słońca.

Do świata, gdzie czas płynie całkiem w innym kierunku. Do świata Ani i Michała.

Jeśli nie widzieliście jeszcze reportażu z humanistycznego ślubu Karoliny i Michaela – koniecznie zobaczcie. To przepiękna opowieść o polsko-irlandzkiej miłości.

Miłego oglądania!

                  

       

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *