Sara & Tymek – sesja zaręczynowa w Górach Stołowych


Sesja narzeczeńska, Sesja plenerowa / poniedziałek, maj 14th, 2018

Sesja zaręczynowa w Górach Stołowych

Tak wyjątkowy piątek 13-go jeszcze nam się nie przytrafił w naszej fotograficznej karierze. Ale… zacznijmy od początku.

Sara i Tymek postanowili umówić się z nami na spontaniczny spacerek po górach, podczas którego mogłybyśmy uwiecznić na fotografiach historię ich miłości. Po ustaleniu odpowiedniego miejsca oraz daty naszego spotkania zadzwonił do nas Tymek z wiadomością, która całkowicie chwyciła nas za serca – chciałby się oświadczyć ukochanej podczas sesji. Tego zdecydowanie się nie spodziewałyśmy! Cały dzień przeżywałyśmy te rozmowę. W tajemnicy przed Sarą opracowaliśmy dokładny plan działania sesji zaręczynowej. Przez kilka kolejnych dni bezustannie odświeżałyśmy aplikację z prognozą pogody na naszych telefonach z nadzieją na piękne światełko. Piątek 13-go zaczął się zaskakująco: mżawka, szaro-bure niebo, ikonka chmurki z piorunami na aplikacji i ostrzeżenie o ulewnych deszczach w Górach Stołowych. Aura niezbyt zachęcająca, jednakże absolutnie nikogo nie zniechęciła do zaplanowanego spotkania.

Było mnóstwo pozytywnych emocji i łez wzruszenia (jak już nas dobrze niektórzy z Was znają ze ślubów, wizjery naszych aparatów i tym razem były mokre!). I może to wydawać się niemożliwe, ale musicie nam uwierzyć – akurat na moment oświadczyn zza chmur wyszło przepiękne słońce, które swoimi promieniami otuliło zakochanych. To była wyjątkowa chwila. Ten dzień zdecydowanie należał do nich! Fotografowanie tak ważnych części waszego życia bardzo nas uszczęśliwia i wzbogaca wewnętrznie. Dziękujemy, że możemy być ich świadkami. To właśnie Wy i Wasze uczucia tworzą niepowtarzalny klimat na naszych fotografiach. Skrycie marzymy o tym, aby częściej odbierać takie telefony, jak ten od Tymka i móc opowiadać coraz więcej takich wspaniałych historii.

Świeżo upieczonym narzeczonym dziękujemy za to, że nie bali się nam zaufać i powierzyć w nasze ręce jedną z najpiękniejszych chwil w swoim życiu.

Życzymy Wam miłości do końca świata (i pociechy z małej, puchatej imbirkowej miłości).

Sesja zaręczynowa w Górach Stołowych


Sara & Tymek

Zapraszamy do poznania ich historii.

One Reply to “Sara & Tymek – sesja zaręczynowa w Górach Stołowych”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *